Gazeta Ubezpieczeniowa – temat z okładki – Dobra zabawa i towarzyska rywalizacja

GU14_2015Rozmowa z Rafałem Ćwiklińskim, prezesem zarządu Asist Sp. z o.o. – sponsorem głównym Regat TU

 

Asist ponownie sponsoruje regaty TU, to efekt sukcesu I edycji?

Tak, perfekcyjnie przygotowana I edycja regat ubezpieczycieli, ogrom sportowych emocji oraz świetna zabawa – to wszystko wpłynęło na moje przekonanie że Żeglarskie Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych w 2015 roku muszą zostać objęte sponsoringiem Asist. Spotkanie z właścicielem firmy Sailing Event Karolem Górskim – organizatorem Regat TU oraz ich pomysłodawcą Dariuszem Migdalem, jeszcze mnie w tym utwierdziło. Sądzę, że druga edycja Regat TU tak samo dobra, co ubiegłoroczna, a nawet lepsza!

Kto w tym roku na regatach będzie reprezentować Asist?

W 2015 roku Asist ponownie wystawi załogi, w których miejsca zajmą zarówno agenci sieci Asist, przedstawiciele Zarządu oraz pracownicy naszej multiagencji. Rywalizować będziemy w kategorii Open jak również w kategorii towarzystw ubezpieczeniowych.

W I edycji Regat TU załogi Asist zajęły miejsca poza czołówką. Czy przygotowujecie się szczególnie do tegorocznej rywalizacji?

Chcemy wyraźnie poprawić swój wynik. Wraz z towarzystwem LINK4 zorganizowaliśmy konkurs dla agentów sieci Asist, w którym nagrodą jest udział w obozie żeglarskim. Na jeziorze Jeziorak w Iławie będziemy uczyć się żeglarskiego rzemiosła oraz doskonalić technikę. Liczymy na to, że uczestnictwo w obozie pomoże nam znaleźć się na podium.

Wiem, że w tym roku Regaty TU to nie tylko rywalizacja na jachtach. Czy zobaczymy Asist w Pucharze Prezesów?

Organizatorzy regat bardzo zainteresowali nas nową inicjatywą kierowaną do Prezesów oraz zarządów. Puchar Prezesów to gra wodna, której głównym celem jest odkrywanie północnych mazur na komfortowych 10 metrowych barkach Delphia Nautika 1000. Na potrzeby gry zostanie stworzona dedykowana aplikacja na urządzenia multimedialne, która poprowadzi uczestników do punktów docelowych, gdzie trzeba będzie rozwiązać zadania lub odpowiedzieć na pytania i quizy. Aplikacja będzie miała funkcje gier więc zwolennicy nowinek technicznych znajdą również coś dla siebie. Drugiego dnia przewidzieliśmy wyścigi barek, gdzie każdy będzie mógł wykazać się zdobytymi dotąd umiejętnościami, a przede wszystkim stanąć za sterami tych wielkich maszyn. Raczej chodzi o dobrą zabawę niż o bezduszną rywalizację. Asist również weźmie udział w Pucharze Prezesów i stanie w szranki obok Rogera Hodgkissa, który po przedstawieniu wizji bardzo zapalił się do tego pomysłu. Udział zapowiedzieli również Prezes Szwajgier z Compensy oraz Prezes Świercz z Consultii. Udział w Pucharze Prezesów może być świetną okazją do zabrania swoich klientów bądź współpracowników, a przede wszystkim do świetnej zabawy.

Przy okazji naszej rozmowy warto zapytać także, co nowego wydarzyło się Asist?

Nasza nowa spółka Seguria, której zadaniem jest organizacja agentów życiowych coraz dynamiczniej się rozwija. Rośnie ilość sprzedanych polis oraz oferta produktowa. W ostatnim czasie poszerzono grono partnerów biznesowych o Legg Mason oraz Hestię Życie. Ponadto jesteśmy bardzo dumni, że nasza multiagencja otrzymała status partnera strategicznego towarzystwa LINK4. Status ten jest dowodem uznania i satysfakcji ze współpracy ze strony LINK4, zarówno w ramach pośrednictwa w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych tego towarzystwa, ale również w pozyskiwaniu Agencji Ubezpieczeniowych do współpracy. Poza tym cały czas rozwijamy sieć i zwiększamy sprzedaż. Jesteśmy pewni, że dzięki sponsoringowi Regat TU, wzrost ten będzie jeszcze bardziej znaczący.

Gazeta Ubezpieczeniowa nr 14, 2015

Data publikacji: 7.04.2015