Gazeta Ubezpieczeniowa – PR-marketing – Asist – Gazela Biznesu

2015-GU-3Multiagencja Asist znalazła się w gronie laureatów rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm „Gazele Biznesu”, przygotowanego przez Coface i „Puls Biznesu”.

Dzięki wzrostowi przychodów w latach 2011-2013 wynoszącym 290,76% Asist uplasowała się na 110. pozycji ogólnopolskiego rankingu, w którym udział wzięło ponad 4 tys. przedsiębiorstw. W województwie pomorskim spółka zajęła 3. lokatę.

– Bardzo cieszy mnie uzyskanie tytułu „Gazeli Biznesu”, który jest potwierdzeniem stałego, dynamicznego rozwoju naszej firmy w ostatnich latach. Na uwagę zasługuje tu także nasza wysoka pozycja w ogólnopolskim rankingu. Od kilku lat stale rozwijamy sieć współpracujących z nami agentów, pozyskujemy nowych partnerów biznesowych – to bezpośrednio wpływa na wzrost obrotów będących podstawowym kryterium rankingu – mówi Rafał Ćwikliński, prezes zarządu Asist.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa nr 3/2015, str. 15

Data publikacji: 2015-01-20