Gazeta Ubezpieczeniowa – Asist partnerem strategicznym LINK4

GU12_2015Multiagencja Asist otrzymała status Partnera Strategicznego LINK4 TU S.A. Certyfikat oraz pamiątkową statuetkę z rąk Prezesa LINK4 Rogera Hodgkissa odebrał Prezes Asist Sp. z o.o. Rafał Ćwikliński.

Status Partnera Strategicznego jest dla Multiagencji Asist szczególnym dowodem uznania i satysfakcji ze współpracy ze strony LINK4. Na uwagę zasługuje również to, że Asist jest Partnerem Strategicznym LINK4 TU S.A. nie tylko w ramach pośrednictwa w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych tego towarzystwa, ale również w pozyskiwaniu Agencji Ubezpieczeniowych do współpracy

Szczególnie cieszy nas fakt, że poziom sprzedaży ubezpieczeń towarzystwa LINK4 w sieci Asist od początku współpracy stale wzrasta, co niesie korzyści dla obu stron. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie dalej tak owocnie się rozwijać – powiedział Rafał Ćwikliński, Prezes Zarządu Asist Sp. z o.o.

Asist współpracuje z LINK4 od 2011 roku, umożliwiając agentom sieci sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, mieszkaniowych oraz dla małych i średnich przedsiębiorstw. Współpracownicy Asist chwalą prosty i intuicyjny kalkulator do wystawiania polis, pomoc ze strony wykwalifikowanych pracowników infolinii oraz wsparcie marketingowe.

Gazeta Ubezpieczeniowa nr 12, 2015

Data publikacji: 24.03.2015