Dziennik Ubezpieczeniowy – Link4 i Asist zacieśniają więzi

+ Rafał Ćwikliński odebrał z rąk Rogera Hodgkissa tytuł partnera strategicznego

+ Link4 jest bardzo aktywne w zakresie akcji promocyjnych dla agentów

W ubiegłym miesiącu multiagencja Asist uzyskała status partnera strategicznego Link4. Certyfikat oraz pamiątkową statuetkę z rąk prezesa Link4 Rogera Hodgkissa odebrał prezes multiagencji Rafał Ćwikliński.

Obie firmy współpracują razem od 2011 r. i na przestrzeni tego okresuAsist pozyskał dla ubezpieczyciela ponad 1700 osób wykonujących czynności agencyjne. Sprzedaż ubezpieczeń Link4, a tym samym generowany przez sprzedawców przypis składki brutto rośnie z roku na rok, a współpracownicy Asist chwalą prosty i intuicyjny kalkulator do wystawiania polis, pomoc ze strony wykwalifikowanych pracowników infolinii oraz wsparcie marketingowe udzielane przez ubezpieczyciela. To właśnie dynamika generowanego przypisu oraz jakość współpracy z Asist skłoniły Link4 do nadania multiagencji tego zaszczytnego tytułu.Partner strategiczny

„Cieszy nas fakt, że poziom sprzedaży ubezpieczeń towarzystwa Link4 w sieci Asist od początku współpracy stale wzrasta, co niesie korzyści dla obu stron. Jesteśmy pewni, że nasza współpraca będzie dalej tak owocnie się rozwijać”– komentuje Rafał Ćwikliński. „Swoją opinię opieram również na tym, że Link4 to doskonały partner przede wszystkim w oczach osób bezpośrednio sprzedających produkty Link4. Towarzystwo to w organizowanym przez nas w tym roku plebiscycie na najlepsze towarzystwo ubezpieczeniowe zdobyło główne trofeum” – dodaje.

Link4 to jeden z najbardziej aktywnych partnerów Asist pod względem ilości organizowanych dla agentów akcji promocyjnych. Prócz licznych, mniejszych akcji aktywizujących sprzedaż, rokrocznie organizowany jest duży, kilkumiesięczny konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd na atrakcyjne szkolenie organizowane poza granicami naszego kraju. Każdorazowo konkurs wieńczy uroczysta gala. W tym roku odbyła się już piąta z kolei taka impreza, podczas której ogłoszono laureatów konkursu i wręczono pamiątkowe dyplomy.

Na Teneryfie

Celem tegorocznego wyjazdu szkoleniowego była słoneczna Teneryfa, a dokładnie luksusowy, 4-gwiazdkowy hotel Vincci Tenerife Golf. Uczestnikami wyjazdu było 13 laureatów konkursu, najlepszych sprzedawców ubezpieczeń Link4 w sieci Asist, oraz prezes Roger Hodgkiss, Łukasz Jantz, dyrektor Pionu Sprzedaży Agencyjnej Link4, i prezes Rafał Ćwikliński.

Jak zwykle wyjazd szkoleniowy okazał się doskonałym miejscem i okazją do zacieśniania wzajemnej współpracy. Mniej formalne otoczenie pozwalało na szczerą wymianę poglądów i doświadczeń. Agenci Asist bardzo doceniają obecność na tego typu wyjazdach przedstawicieli Link4 najwyższego szczebla, bo sugestie czy opinie pośredników trafiają bezpośrednio do osób o najwyższych kompetencjach.

Dyskutowano m.in. o kompleksowej obsłudze klienta, czyli sprzedaży nie tylko samych ubezpieczeń OC, oraz o tym, w jaki sposób efektywniej wykorzystywać media społecznościowe. Na oba te zagadnienia Link4 kładzie w swojej działalności duży nacisk: oferuje szeroką gamę produktów poza OC, a na Facebooku prowadzi aktywnie specjalny profil dla agentów ubezpieczeniowych.

„Udział w wyjazdach szkoleniowych, w których uczestniczą najlepsi nasi sprzedawcy, to nie tylko obowiązek wynikający z pełnionej przeze mnie funkcji, ale przyjemność i możliwość poznania opinii osób posiadających największe doświadczenie w sprzedaży naszych produktów” – zaznacza Łukasz Jantz.

(IKA)
Dziennik Ubezpieczeniowy nr 3710
Data publikacji: 2015-04-02