Logo Asist


PANEL AGENCYJNY

Panel Agencyjny Asist to miejsce, w którym poprzez przeglądarkę internetową masz możliwość w pełni kontrolować każdy aspekt współpracy z Asist. To nowoczesne, stale rozwijane narzędzie, które będzie dla Ciebie źródłem wielu potrzebnych informacji i ułatwieniem w wielu codziennych czynnościach.

Poniżej prezentujemy główne moduły naszego panelu wraz z krótkimi opisami ich funkcjonalności:

Strona główna - centrum komunikacji

Strona główna to miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, które mamy dla Ciebie. Konkursy, aktualne komunikaty i dokumenty oraz Twój aktualny przypis i odnośniki do najważniejszych działów. Znajdziesz tu także dane kontaktowe do Twojego Opiekuna. Wszystko w jednym miejscu w czytelnej i przejrzystej formie.

Komunikaty, dokumenty

Wszystkie komunikaty, dokumenty jak OWU, załączniki, pakiety zgłoszeniowe znajdziesz w tych dwóch działach. Dodawane materiały podzielone są na sekcje dotyczące poszczególnych towarzystw. Nie musisz szukać ich na stronach poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych - masz je w Panelu Agencyjnym Asist.

Wnioski ubezpieczeniowe

Pełna kontrola nad wnioskami ubezpieczeniowymi. W zależności od towarzystwa dzięki temu modułowi uzyskasz najważniejsze informacje o swoich wnioskach: datę przekazania do towarzystwa ubezpieczeniowego, datę spolisowania czy informację czy składka klienta dotarła juz do towarzystwa. Masz możliwość dodawania i przekazywania do towarzystwa zdjęć do AC i wiele innych funkcji.

Raport prowizyjny

Na początku każdego miesiąca znajdziesz tu swój raport sprzedażowy za poprzedni miesiąc. Możesz skontrolować czy wszystkie przekazane przez Ciebie wnioski zostały spolisowane, a w razie wątpliwości zgłosić problem do swojego Opiekuna - niezwłocznie otrzymasz informację o powodzie niespolisowania wniosku w danym miesiącu.

Rozliczenia

Dzięki rozliczeniom wystawisz fakturę za wypracowaną prowizję. Taka faktura trafia natychmiast do naszego działu rozliczeń i zostaje bezzwłocznie opłacona. Znajdziesz tu wszystkie swoje faktury wraz z datą ich opłacenia przez Asist oraz dotyczące tych faktur raporty sprzedażowe.

Analizy

Analizy pozwolą Ci sprawdzić dynamikę Twojego przypisu. Możesz teraz prognozować swoją sprzedaż na podstawie trendu i reagować na ewentualne spadki lub świętować duże przyrosty.