Logo Asist


O firmie

Asist Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się organizacją i obsługą sieci agentów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Współpracuje z nami ponad 1150 podmiotów, które w ramach jednej umowy otrzymują możliwość sprzedaży produktów szesnastu ubezpieczycieli, dwunastu oferujących ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe oraz czterech towarzystw życiowych.

Jesteśmy nowoczesną firmą stawiającą największy nacisk na nowoczesne technologie i fachową obsługę naszych agentów. Posiadamy autorski system on-line do obsługi naszych współpracowników oraz kadrę doświadczonych pracowników, którzy służą im fachową pomocą.

W MTU SA posiadamy status Partnera Generalnego, natomiast w Aviva status Partnera Regionalnego. Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które oferują agentom ubezpieczeniowym możliwość sprzedaży ubezpieczeń Liberty Direct. Jako pierwsza multiagencja w Polsce, wprowadziliśmy do oferty możliwość sprzedaży produktów Europ Assistance - pioniera usług typu assistance na świecie.

W roku 2009 otrzymaliśmy certyfikat Przejrzysta Firma nadawany przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Poland.

Naszą misją jest:

profesjonalna obsługa współpracujących z nami agentów
i dostarczanie im najlepszych, dostępnych na rynku produktów.


Staramy się dostarczać naszym agentom produkty najlepiej spełniające oczekiwania klientów zarówno ze względu na bogactwo oferty jaki i cenę.


CO WYRÓŻNIA ASIST?

nowoczesność
w Asist stawiamy na nowoczesne rozwiązania informatyczne wspomagające proces sprzedaży i obsługi klienta.
fachowość
nasze doświadczenie i zaangażowanie to gwarancja dobrej obsługi.
indywidualne podejście
każdy agent, jest dla nas ważny i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie.
terminowość
terminowe wypłaty prowizji są dla nas bardzo istotne. Zdajemy sobie sprawę, że wspólnie pracujemy na nasz sukces.